Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Moja Cali III w wersji CR

aquila2__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: aquila2__STARE » 27 kwie 2017, 22:15

Właśnie,ja również bym prosił parę fotek podnośnika na almar2_xl@wp.pl,wypytam się również o szczegóły wykonawcze jeśli będą wątpliwości.
Pozdr.


^cadyx__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^cadyx__STARE » 29 kwie 2017, 21:31

Dokumentację podobnego podnośnika na bazie podnośnika do samochodu można znaleźć pod adresem https://www.lkw-kelkheim.de/motorrad-hebebuehne.html


aquila2__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: aquila2__STARE » 30 kwie 2017, 13:06

Dzięki za info o stronie kol.Lehmana z Kelkheim,dotychczas nie miałem wiadomości,że istnieje ale chcąc oszacować jakie mamy szanse w konkurencji,chciałbym ocenić robotę rodaka.Prace kolegów zza Odry znam doskonale od wielu lat.Czekam na odzew konstruktora Cali_CR.
Pozdr.


Woytec
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:57

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: Woytec » 13 lut 2018, 14:55

Zima nastała więc wracamy do tematu mojego motocykla...

na jesień udało się jeszcze wsadzić zawieszenie przednie z GSX-R'a - zakres regulacji powala do tego obniżył się przód i nie wygląda już na postoju jak motorówka na fali
Obrazek
Obrazek

spadł pierwszy śnieg, skończyła się jazda a zaczęła rozbiórka - plan był rozebrać do silnika i odnowić
Obrazek

ostał się sam silnik, przygotowany do czyszczenia, odtłuszczenia i malowania
Obrazek

silnik gotowy, składać, wygrzać i jeździć...
Obrazek

wróciła rama i masa innych pierdółek po piaskowaniu i proszku... podkład, złoty metalik, czerwony klar
Obrazek

składa się... do wiosny dam chyba radę
Obrazek

Woytec
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:57

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: Woytec » 13 lut 2018, 14:58

Jedziemy powoli z tematem

Obrazek

Obrazek

Wydech wypolerowany i zamontowany, planowałem go początkowo owijać ale równolegle kupiłem do innego zastosowania pastę Autosol i dla próby przetarłem jedno kolanko i zdecydowałem POLERUJE, po kilku godzinach pracy można zobaczyć efekt na 32 letnich kolankach wydechowych...

Obrazek
Obrazek

ka741
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:27
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ka741 » 13 lut 2018, 18:17

Chylę czoła chłopie, podoba mi się bardzo. Ale chyba co roku nie będziesz odmawiał:) i rozbierał jak zima przyjdzie.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: adamigo » 18 lut 2018, 00:25

ka741 pisze:
13 lut 2018, 18:17
Chylę czoła chłopie, podoba mi się bardzo. Ale chyba co roku nie będziesz odmawiał:) i rozbierał jak zima przyjdzie.
Jak "nie", skoro wyraźnie go to rajcuje:)

O ja pierrrdziu, to moja wyduma jest z antypodów tej tu estetyki, będzie kumulacja chłamu i brzydoty:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Woytec
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:57

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: Woytec » 19 lut 2018, 11:40

Nie no bez przesady w wersji zielonej pomalowałem tylko plastiki żeby objeździć bez wstydu sezon. Jak zauważycie rama wyglądała tragicznie z poobcinanymi lub nie zbędnymi elementami, dopiero teraz jest wszystko zrobione tak jak lubię od początku do końca porządnie bez półśrodków :)

Woytec
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:57

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: Woytec » 05 kwie 2018, 10:49


Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2018, 07:15
Lokalizacja: Cieszkowo Stare

Re: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: Grzechu » 06 kwie 2018, 07:16

Piękna sprawa. Sporo pracy w nią włożyłeś. Gratuluje ;) czy jeszcze jakieś plany są do tego projektu ??? Bardzo dobrze wygląda w tym malowaniu. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ