Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Moja Cali III w wersji CR

^adam_r100gs__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 03 lis 2016, 11:47

Nie dawaj się chłopie wpuścić w maliny, nic nie maluj, nic nie chromuj. Jest jak jest i uda zmiękcza, mówię Ci - i Wam teżrad13 Cała moc w tym, że widać od razu składaka, duszę, "one-off", a nie docyzelowany materiał na seryjnego bobbera, choppera, draga, scramblera, czy inną masówkę. Osobiście przyczepiłbym się tylko do czerwonego szkiełka, ale to moja prywatna opinia, wolę z tym szkiełkiem niż jednokolorowo!


^Woytec__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^Woytec__STARE » 03 lis 2016, 16:44

RobsonV-fan nie ma sprawy na ile będę mógł pomóc chętnie pomogę.

Fresu muszę Cię zawieść ale kiedyś słyszałem hasło: "jak nie masz pomysłu na malowanie pomaluj na czarny mat" ja mam pomysł na malowanie ale nie zdradzę go narazie bo sam nie wiem na czym ostatecznie stanie.

Jeśli chodzi o zakres przeróbek w rami żeby dopasować zbiornik z V7 wystarczy tylko podgiąć pionowe "stabilizatory" oryginalnego zbiornika i zrobić mocowanie zbiornika do ramy przy siedzisku. Z tego co pamiętam to wszystko co trzeba zrobić.

Jeśli chodzi o motocykl jest trochę skundlony częściami z innych motocykli (min. cały układ hamulcowy z przodu i tył, stopka boczna)+ trochę różnych dodatków zakupionych głównie na ebay'u w chinach smiech6

(2016-11-03 17:51:13) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 lis 2016, 16:51 przez ^Woytec__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Fresu__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^Fresu__STARE » 03 lis 2016, 17:14

Ja tam jeszcze widzę przesunięte podnóżki... smiech6 ale cieszy, że wystarczyło tak niewiele zmian dla tak dobrego efektu. Gratuluję!


^Woytec__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^Woytec__STARE » 03 lis 2016, 20:02

Dzięki ale jak już wspominałem jestem nadal w trakcie, w sumie już mam gotowe wypolerowane obręcze szprychowe które dodają cafe racerowego wyglądu - przynajmniej mam taka nadzieje rad13

Przyjdą kolory, jeszcze kilka detali i motocykl będzie wyglądał i jeździł tak jak sobie to wymarzyłem rad13

(2016-11-03 21:02:57) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 lis 2016, 20:02 przez ^Woytec__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

RobsonV-fan__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: RobsonV-fan__STARE » 03 lis 2016, 20:13

^Woytec napisaďż˝/a:
Ktos pisze: RobsonV-fan nie ma sprawy na ile będę mógł pomóc
chętnie pomogę.

Ekstra rad13
Woytec rób swoje, z checią będę śledził twój projekt.
A póki co to mam pytanko:
co zrobiłeś z tą elektryką (bezpeczniki i kostki elektryczne) zmontowane po prawej stronie tam gdzie pompka hydruliczna hamulca tylnego.
Widziałem, że zniknęło to z tamtąd, Przeniosłeś w inne miejsce?
Masz może jakieś gotowe rozwiązanie ?


^Woytec__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^Woytec__STARE » 03 lis 2016, 21:56

RobsonV-fan napisaďż˝/a:
A póki co to mam pytanko:
Ktos pisze: co zrobiłeś z tą elektryką (bezpeczniki i kostki
elektryczne) zmontowane po prawej stronie tam
gdzie pompka hydruliczna hamulca tylnego.
Widziałem, że zniknęło to z tamtąd, Przeniosłeś w
inne miejsce?
Masz może jakieś gotowe rozwiązanie ?

Jutro wrzucę Ci fotkę gdzie powędrowały wszystkie elementy z prawej i lewej strony, muszę tylko ją jutro zrobić



RobsonV-fan__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: RobsonV-fan__STARE » 04 lis 2016, 19:08

Spoko!



^Woytec__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: ^Woytec__STARE » 05 lis 2016, 16:24

Tak to aktualnie wygląda - przekaźniki, bezpieczniki i regulator zmieściły się pod kanapę

Obrazek[IMG]http://images83.fotosik.pl


RobsonV-fan__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: RobsonV-fan__STARE » 06 lis 2016, 08:15

Rozwiązanie dobre, będę musiał zobaczyć czy u mnie się da zrobić podobnie.
Ewentualnie pomyślę o zastąpieniu tych oryginalnych bezpieczników, przekaźników i regulatora na bardziej zminiaturyzowane. Dzięki!


RobsonV-fan__STARE

RE: Moja Cali III w wersji CR

Post autor: RobsonV-fan__STARE » 06 lis 2016, 08:20

A akumulator zostawiasz?
Oryginalny jest duży jak w samochodzie he herad13



ODPOWIEDZ