Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Do fachowców - historyków...

^miro__STARE

Do fachowców - historyków...

Post autor: ^miro__STARE » 07 lip 2006, 23:40

... ale nie histeryków smiech1 smiech1

V 50 TT - był, czy nie był, a jeśli był, to dlaczego nie można znaleźć śladu po nim w ogólnie dostępnych zestwieniach modeli MG?

Nagroda nie jest przewidziana, ale za wyczerpującą odpowiedź może zmienię zdanie okulary3 rad12


^JacusV11__STARE

RE: Do fachowców - historyków...

Post autor: ^JacusV11__STARE » 11 lip 2006, 16:17

...no chyba nie było. Był sobie prototyp V 50 ts [tutto strada]ale w seryjnej produkcji nie zagościł. Może ktoś do v 65 tt wpakował silnik 500 i stąd Twoje rosterki , ta odpowieć wyczerpała mą wiedzę na temat powyższy i nagrody teraz drogi kolego się spodziewam... smiech1 smiech1 smiech1


^miro__STARE

RE: Do fachowców - historyków...

Post autor: ^miro__STARE » 13 lip 2006, 22:26

Po pierwsze primo, nagrodę już masz, każdy pretekst jest dobry, a może i ja sie przy okazji napiję smiech1 smiech1
Po drugie primo, nie widziałem papierów, więc może i coś jest na rzeczy, choć ponoć niewielka partia takich "przejściówek" wyszła.
http://img507.imageshack.us/img507/7035/dscf1716m2fa.jpg




^JacusV11__STARE

RE: Do fachowców - historyków...

Post autor: ^JacusV11__STARE » 14 lip 2006, 12:48

No ładny czerwony motur , ale ty Miro uważaj bo widzę że guzzimannia Cię ogarnia... rad1 rad1 rad1


^miro__STARE

RE: Do fachowców - historyków...

Post autor: ^miro__STARE » 14 lip 2006, 23:06

^JacusV11 napisał/a:
Ktos pisze: No ładny czerwony motur , ale ty Miro uważaj bo
widzę że guzzimannia Cię ogarnia... rad1 rad1
rad1

No, no!.. Motur czerwony, a Ty mnie tu z tematu nie zbaczaj, bo żółtą kartkę dam zlosc3 smiech2
Proszę mi ambitnie do tematu podejść, bo któż ma lepsze możliwości dotarcia do źródełek?? rad7
...
...
...plis?.. zmiesz3


ODPOWIEDZ