Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Instalacja el.

^miro__STARE

Instalacja el.

Post autor: ^miro__STARE » 10 gru 2005, 15:48

Witajcie! choć patrząc po datach odwiedzin mam nieodparte wrażenie mówienia do pustego pokoju smut2 Mam nadzieję, że nic złego się Wam nie dzieje?
A w temacie: wymyśliłem sobie wymienić w moim v65 całą instalację, inaczej całą wiąchę, ze względu na jej dość nikczemny stan. Nie jestem tylko pewien, czy powinienem się podejmować tego samodzielnie. Pojęcie mam może nawet więcej niż blade, ale warunki warsztatowe nie najlepsze i z czasem też tak sobie. No, to w zasadzie sam sobie odpowiedziałem smiech1 więc przejdę do pytania drugiego, jaki może być koszt wykonania takiej usługi przez znającego się na rzeczy?

Pozdrawiam


^JacusV11__STARE

RE: Instalacja el.

Post autor: ^JacusV11__STARE » 16 gru 2005, 08:34

Cześć Miro, ten pokój jest pełen ludziów, tylko tak siedzą jak trusie lub strusie szok1 szok1 szok1Posłać można im wiązkię słowną to może coś nam burkną łaskawcy smiech3 smiech3 smiech3Tobie też wiazka się przyda,może warto założyć łorginalnom,a jak nie to Ci dorobimy - będzie drożej smiech3 smiech3 smiech3


^miro__STARE

RE: Instalacja el.

Post autor: ^miro__STARE » 17 gru 2005, 12:50

Ha, ha! - zaśmiał się miro po francusku, bo w tym języku śmiał się biegle... smiech1
Faktycznie dawno nikt nikomu wiąchy nie puścił smut2 smiech3, i chociaż tyle z tego, że o takich wiązkach pogadać możemy.
Jaaacuuuś! Ja się na poważnie pytam zmiesz4 Plis rad2


imola.i.inne__STARE

RE: Instalacja el.

Post autor: imola.i.inne__STARE » 22 sie 2006, 22:58

wiąche można samemu wg. wzoru dobre zajęcie na długie zimowe wieczory .Moja babcia zimą też robiła na drutach.Przed włóknami(mijania,drogowe ) dobrze założyć stycznik ,przewód zasilający najlepiej prosto z aku. porównywałem w krutkie letnie noce stycznik jest bene.Czasem wystarczy starej przetrzeć styki(nie myślę o ruchach frykcyjnych i o takiej <<Starej&gtsmiech6.


imola.i.inne__STARE

RE: Instalacja el.

Post autor: imola.i.inne__STARE » 22 sie 2006, 23:13

Jesli z Mucznego dobrze jarze to Twoją poprzedniA V-łke próbowałeś namówić na olej napędowy .Diesel chodzi bez prądu .Wniosek :Coś Ty elektryki nie lubisz a szkoda bo daje niezłego kopa i mówią że krew oczyszcza sam spróbuj złapać gołą świece za iskre .pozdrawiam pokopany.


^miro__STARE

RE: Instalacja el.

Post autor: ^miro__STARE » 25 sie 2006, 22:51

Z Rzeczki, Kolego sympatyczny, nie z Mucznego, ale temat pamiętasz dobrze smut2 smiech1
Eksperyment przeróbki na model CX500 D w zasadzie był udany, tylko pacjent wziął i umarł smiech3
A problem z elektryką w nadchodzącym niesezonie zostanie już definitywnie rozwiązany rad1 ale dzięki za rady.

(2006-08-25 22:53:01) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 25 sie 2006, 22:53 przez ^miro__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ