Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Kupię Nevadę 750

ka741
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:27
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: ka741 » 25 kwie 2018, 21:07

To chyba nie lampa sama tylko pół błotnika z lampą jest dopchniety do koła od tyłu, że tak się wyrażę. Tak mi się wydaje.

ogonkotabehemota
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:54

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: ogonkotabehemota » 25 kwie 2018, 23:03

Za pierwszym razem pożartowałem z "Janusza Matematyki", ale teraz już na poważnie. Osobiście odradzam - ja kiedyś uwierzyłem w opis i ta wiara kosztowała mnie kilka tysiaków i mnóstwo straconego czasu oraz nerwów! Może miałem pecha - zdarza się - jednak ten pan będzie już na zawsze dla mnie takim Michałem Aniołem od motocykli - istny artysta malarz-rzeźbiarz-pozłotnik! :D P.S. Myślę że licznik możesz spokojnie pomnożyć przez dwa lub trzy - za opisy sprzedawanych motocykli gość powinien dostać Pulitzera! Nawet pomimo zdarzających mu się błędów ortograficznych! :D

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: zqubaniec » 26 kwie 2018, 08:53

ogonkotabehemota pisze:
25 kwie 2018, 23:03
Za pierwszym razem pożartowałem z "Janusza Matematyki", ale teraz już na poważnie. Osobiście odradzam - ja kiedyś uwierzyłem w opis i ta wiara kosztowała mnie kilka tysiaków i mnóstwo straconego czasu oraz nerwów! Może miałem pecha - zdarza się - jednak ten pan będzie już na zawsze dla mnie takim Michałem Aniołem od motocykli - istny artysta malarz-rzeźbiarz-pozłotnik! :D P.S. Myślę że licznik możesz spokojnie pomnożyć przez dwa lub trzy - za opisy sprzedawanych motocykli gość powinien dostać Pulitzera! Nawet pomimo zdarzających mu się błędów ortograficznych! :D
A jaki opis by Cię satysfakcjonował?

Licznik...Może i dwa razy większy. Do sprawdzenia. A ten błotnik..nie wiem. Trzeba na żywo zobaczyć.

ogonkotabehemota
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:54

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: ogonkotabehemota » 26 kwie 2018, 11:23

Chyba mało czytelnie się wyraziłem - nie znam tego konkretnego motocykla - ja po swoich przygodach odradzam sprzedawcę! ;)

piotrmini
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2018, 20:36
Lokalizacja: Ustroń

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: piotrmini » 26 kwie 2018, 18:45

Mam taką z 2001r jeżeli Cię interesuje to proszę o pw,ew tel.

Ikarija
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:22

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: Ikarija » 26 kwie 2018, 22:17

Dzięki ;-)
Co do modelu, to jest wersja Club. Miałem identyczny. Jest na gaźnikach i ma przyjemniejsze brzmienie od nowszych odmian.
Powinnaś się wybrać na oględziny z kimś obeznanym z okolicy. W śląskim jest sporo "naszych". Może się który "genteman" zaoferuje. okulary3

P.S. tylna lampa coś opadła. Trzeba się dowiedzieć o co "kaman".
Planuję go obejrzeć. Nie rozumiem tylko o co z tą lampą (na zdjęciach nie umiem się dopatrzeć). Może na żywo prędzej. Mój kolega ma właśnie taki sam model, chyba znów go odwiedzę pooglądać, posłuchać- będę miała lepsze porównanie.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 22:21 przez Ikarija, łącznie zmieniany 1 raz.

Ikarija
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:22

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: Ikarija » 26 kwie 2018, 22:19

nie znam tego konkretnego motocykla - ja po swoich przygodach odradzam sprzedawcę
O którym sprzedawcy piszesz? Możesz coś więcej?

ManiuGUZZI
Posty: 37
Rejestracja: 18 mar 2018, 23:32

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: ManiuGUZZI » 26 kwie 2018, 23:05

Hej jak ja kupowałem swoją akurat brevę pojechałem sam z ojcem, cena była fajna zaryzykowałem i kupiłem dobre moto (później dowiedziałem się że wychodziły one z wadliwym rozrządem, na szczęście moja miała już po wymianie na poprawiony). Bałem się go zaliczkować bo wcześniej miałem same japońce jak wsiadłem na niego to tu w wale coś stuknie przy ruszaniu tu strzelił w wydech ;-) ale później dowiedziałem się że to moto guzzi :-)
Ogólnie piękne motocykle fajnie że wybierasz MG.
Ps. wibracje w Vkach i bywają przyjemnie ;-)
Witam i życzę udanego zakupu.
Ps. Pan Paweł ma kilka motocykli nie wiem właśnie czy nevadę ale możesz zadzwonić zapytać.

Ikarija
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:22

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: Ikarija » 27 kwie 2018, 11:33

Paweł z Golubia-Dobrzynia?
Trzeba będzie sprawdzić ;-)
Dzięki

ManiuGUZZI
Posty: 37
Rejestracja: 18 mar 2018, 23:32

Re: Kupię Nevadę 750

Post autor: ManiuGUZZI » 28 kwie 2018, 22:28

Tak dokładnie ten :-)

ODPOWIEDZ