Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Ulepszenia

^PIOTR__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^PIOTR__STARE » 25 lut 2005, 16:39

Najpierw zobaczmy ile bedzie użytkowników forum i jakie będą poruszane tematy ( jak narazie bryndza ), sądząc po ilości ludu na zlotach MG, będzie ich niewielu. Ale jak ktoś zasponsoruje, to jestem za. smiech1

(2005-02-25 17:45:46) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 25 lut 2005, 16:45 przez ^PIOTR__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^guzziv10__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^guzziv10__STARE » 25 lut 2005, 18:46

co za pesymizm?imprezy są tresciwe.a forum działa od kilku dni.wszystko w naszych rękach


^zbyszek__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^zbyszek__STARE » 25 lut 2005, 19:06

dla mnie to jusz byla czarna magia, ale to moze dlatego ze PIERWSZY RAZ.


^guzziv10__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^guzziv10__STARE » 25 lut 2005, 19:12

co pierwszy raz????


^zbyszek__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^zbyszek__STARE » 25 lut 2005, 19:24

ano- ja nie z tej fali!! jezdze "jackelem" to mowi chyba samo za siebie.Ale tu chyba pomylilem temat forum smut8


~guzziv10__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ~guzziv10__STARE » 25 lut 2005, 19:32

ja tam calafiorem paliłem gumke jak trzeba skoczek1


^zbyszek__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^zbyszek__STARE » 25 lut 2005, 19:38

dzieki za slowa otuchy!! ale wychodze z tego forum ,bo to troche nie na temat.


^LadyGuzzi__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 26 lut 2005, 16:25

^PIOTR napisał/a:
Ktos pisze: Najpierw zobaczmy ile bedzie użytkowników forum i jakie będą poruszane tematy ( jak narazie bryndza), sądząc po ilości ludu na zlotach MG, będzie ich niewielu. Ale jak ktoś zasponsoruje, to jestem za. smiech1

Drogi Piotrze rad3pragnę nieśmiało zauważyć, że pierwszy post na tym forum pojaiwł się 17 lutego, czyli nie całe 10 dni temu, myślę więc, że za wcześnie oceniać poruszane tu tematy - może pogadamy o tym za rok. A jeśli chodzi o zloty MG -to nie ilość a jakość uczestników tworzy ich niepowtarzalny klimacik - czyż nie...? rad3


^PIOTR__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^PIOTR__STARE » 26 lut 2005, 16:53

hehe, bez nerwacji, to była odpowiedź nt polepszania, więc widzę że Lady sie ze mną zgadza - ZA WCZEŚNIE na polepszanie czegoś co narazie jest wystarczające.

(2005-02-26 17:53:32) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 26 lut 2005, 16:53 przez ^PIOTR__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^LadyGuzzi__STARE

RE: Ulepszenia

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 26 lut 2005, 17:19

smiech1 smiech1ależ Piotrze, źle mnie zrozumiałeś - za wcześnie na ocenianie poruszanych tu wątków; co do ulepszania -dlaczego nie zrobić od razu wszystkiego na tip top smiech1 smiech1 smiech1 smiech1 smiech1 Ciebie nie denerwują te napastliwe, fruwające raklamy, banery, etc.?
pozdrawiam rad3


ODPOWIEDZ