Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Gieesiarz wita

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Gieesiarz wita

Post autor: adamigo » 20 kwie 2024, 09:12

Nie zamierzam tu przytyków robić, nie mój koń, nie mój wóz. Aaaale- pozostajesz niniejszym kolego w głównym nurcie, tych co jeżdżą GSem do pracy, chyba z rozpaczy że nie mają tyle czasu co Ewan. Za głębokiej komuny sąsiad miał Syrenę, my byliśmy niezmotoryzowani. Syrena wciąż się psuła. Niezrażony, raz powiedział "pcham, ale mam!" - i tak to będzie wyglądać z gruzją, na parkingu inni na kawkę, a Ty łapy pod kanapę ożywiać przekaźniki - ale zbiegowisko robi się wkoło włoszczyzny, a nieniemieckiej nudy:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

consigliero
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:47

Re: Gieesiarz wita

Post autor: consigliero » 20 kwie 2024, 11:25

Może rzeczywiście frustracja brzmi w moich słowach oraz depresja, ale usilnie staramy się zmienić sposób życia. Co do jazdy motocyklem do pracy to raz spróbowałem i powiedziałem sobie że dojdę na piechotę na nogach w pół godziny, te same pół godziny które traciłem na ubranie się, stres w korku i przebranie się. Teraz to nawet auta nie dotykam w miejsce jak nie muszę. Przyznaję że ostatni nasz dalszy wyjazd był w 2020 a w październiku odebraliśmy elektryka który zastąpił nam motocykl na trzy lata. W zeszłym roku wsiedliśmy ponownie na motocykl i teraz chęć powrotu wzrosła, mimo że elektryk traktowany jak motocykl daje dużo frajdy i nie jest żadnym ograniczeniem pod żadnym względem a cisza, komfort i wygoda, no cóż chyba czas na młodszy motocykl. Żona po przejażdżce 1250 gs adv powiedziała tylko jedno słowo, cichutki.

https://youtu.be/Kns4nmYJEO4?si=FCoPXHG6NHgYV09A

https://youtu.be/azp1gUrhwaE?si=we0nzjymaIV3eTbU

https://youtu.be/qJ7KMZxJxmw?si=RO6fbwj867sRRuan

Marek Krupa
Posty: 678
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Gieesiarz wita

Post autor: Marek Krupa » 05 maja 2024, 18:55

Podpatrzyłem camperowców na Costa Brawa. Oni na skrzyni wożą Hondy DAX

Marek Krupa
Posty: 678
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Gieesiarz wita

Post autor: Marek Krupa » 05 maja 2024, 19:08

Musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz być kolejnym posiadaczem GSA? Czy masz większe ambicje? Czy masz kumpla, który naprawi Ci moduł ABS? Czy sam podniesiesz sprzęta po glebie? Czy jesteś 2 metrowcem i nigdy w terenie nie braknie Ci stopy? Czy szyba będzie chronić klatkę i głowę i przy prędkości + 120 km/h nie będzie Ci falować przed nosem.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Gieesiarz wita

Post autor: adamigo » 08 maja 2024, 01:02

Taka sytuacja

w UK długi weekend też, choć ciut później

wbijamy do malowniczej nadmorskiej wioski, bywamy tam co roku, od razu na jedyny parking dający nadzieję

tam mały placyk tylko dla motorów, na nim PIĘĆ GSów i V100. Gościu pompuje kompresorkiem GSa, bo, wiem to od innego użytkownika, na bank wywaliło mu na kolorowym ekraniku komunikat "niskie ciśnienie w zadnim kaljosje, wnimanje, kajne jazda, grozi śmiercią lub trwałym kalectwem" - ale nie o to chodzi, chodzi o to, że to wywala kiedy nadal jest ok, ale jak by coś poszło źle, to ubezpieczyciel na bazie takiego komunikatu kolegę jadącego zleje. Nieważne. Dysproporcja marek i chęć pognębienia kolegi pompującego powoduje że wypinam ku niemu zad i podziwiam detale V100, o którym przecież wiem, że do Cape Town nie dojedzie, ale za to jest dziełem sztuki. Ostentacyjnie nie zauważam tych pięciu GSów 1250, jest tylko jeden motor wart uwagi... a kompresorek za plecami mruczy:) Efektem studiów jest fotka gmola, którą powieszę na klubowym fejsie, bo tam był gdzieś post z V100 po glebie , w naprawdę smutnym stanie właśnie dlatego, że ktoś założył gmole typu ornament, a nie zderzak.
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ