Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

miało być

AkW47__STARE

miało być

Post autor: AkW47__STARE » 03 gru 2006, 21:39

nie wiem o co chodzi, ale LadyG Wam opisze


^LadyGuzzi__STARE

RE: miało być

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 04 gru 2006, 10:39

dzięki rad13


^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 04 gru 2006, 10:43

To żadna tajemnica. Brakowało tego działu w naszym forum i tak na prawdę to powinien znajdować się jako pierwszy na liście, żeby wszyscy nowo przybyli mogli się przedstawić pozostałym. To tylko ukłon w stronę dobrych zwyczajów. Przyjęło sie, że ktoś wchodzący do towarzystwa dokonuje autoprezentacji. Tak jak na przyjęciu u cioci. Ale w motocyklach bon ton także obowiązuje. Proszę zatem przypominać wszystkim forumowiczom z zerowym kontem, że w dobrym tonie jest się przedstawić. Jeżeli ktoś z bywalców, nie chcąc byc anonimowym, także ma na to ochotę, to zapraszamy. W końcu nasze nicki dla wielu też mogą być bardzo tajemnicze i nie wiadomo, kto się za nimi kryje... diab9 diab9 diab9 smiech5 smiech5

(2006-12-04 11:43:51) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 04 gru 2006, 10:43 przez ^Gutek__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

~jacusv11__STARE

RE: miało być

Post autor: ~jacusv11__STARE » 04 gru 2006, 11:35

a czy pożegnialnia też będzie... szok5 szok5 szok5


^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 04 gru 2006, 11:48

Zamiast pożegnalni będzie kop w d... smiech1 smiech2 smiech3 smiech1 smiech3 smiech1 smiech2 smiech3


~zzziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zzziutek__STARE » 04 gru 2006, 15:45

^Gutek napisał/a:

Ktos pisze: To tylko ukłon w stronę dobrych
zwyczajów. Przyjęło sie, że ktoś wchodzący do
towarzystwa dokonuje autoprezentacji. Tak jak na
przyjęciu u cioci.

Eeee tam, na przyjęciu u cioci to my się wszyscy znamy jak stare konie i nikt nikomu nie będzie się autoprezentował. A obcego się goni jak psa coby z suchym pyskiem do naszej flaszki nie startował.

Ktos pisze: Ale w motocyklach bon ton
także obowiązuje. Proszę zatem przypominać
wszystkim forumowiczom z zerowym kontem, że w
dobrym tonie jest się przedstawić.

A jak by to przedstawianie miało wyglądać??? Jeśli chodzi o ten forumowo motocyklowy bon-ton oczywizda, bo gdzie indziej to wiem. "Cze, graba, Ziutek jezdem" i byłoby oki.

Ktos pisze: Jeżeli ktoś z
bywalców, nie chcąc byc anonimowym, także ma na
to ochotę, to zapraszamy. W końcu nasze nicki
dla wielu też mogą być bardzo tajemnicze i nie
wiadomo, kto się za nimi kryje...

Otóż to! Od tego trzeba by chyba było zacząć. No to teraz my nowi czekamy na Wasze stałych bywalców autoprezentacje. W końcu przykład idzie z góry.

To tyle.

A, byłbym zapomniał - cze, Ziutek jezdem

smiech1 smiech1 smiech1




AkW47__STARE

RE: miało być

Post autor: AkW47__STARE » 04 gru 2006, 19:07

Ktos pisze: Brakowało tego działu w
naszym forum i tak na prawdę to powinien
znajdować się jako pierwszy na liście,

no to już jest

jutro popracuję nad działem "kop w ....", pożegnalni znaczy rad13


^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 05 gru 2006, 10:04

~zzziutek napisał/a:
Ktos pisze: A jak by to przedstawianie miało wyglądać???
Jeśli chodzi o ten forumowo motocyklowy bon-ton
oczywizda, bo gdzie indziej to wiem. "Cze, graba,
Ziutek jezdem" i byłoby oki.

A, byłbym zapomniał - cze, Ziutek jezdem

smiech1 smiech1 smiech1

Cześć Ziutek!
To miło, że wpadłeś odwiedzić nasze forum. Szkoda tylko, że moje sugestie potraktowałeś tak zdawkowo. W swojej prezentacji nie napisałeś o sobie ni słowa więcej niż wynikałoby to z twojego nicka. Uważasz, że tak jest OK?
placz1 pff4 placz1 pff4 placz1 pff4


^guzziv10__STARE

RE: miało być

Post autor: ^guzziv10__STARE » 05 gru 2006, 13:12

no to teraz potrzebujemy moderatora szok3


~zzziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zzziutek__STARE » 05 gru 2006, 17:24

^Gutek napisał/a:

Ktos pisze: Cześć Ziutek!

Siemanko Gutek!

Ktos pisze: To miło, że wpadłeś odwiedzić nasze forum.

Cała przyjemność po mojej stronie.

Ktos pisze: Szkoda tylko, że moje sugestie potraktowałeś tak
zdawkowo.

Błąd! Potraktowałem je poważnie i z szacunkiem. Dowodem niech będzie to, że próbuję dociec jak ta prezentacja miałaby wyglądać, żeby do tych "wymagań" się dostosować. Co kraj to obyczaj - tak samo pewnie i tu - napiszę mało - źle, napiszę więcej - może być jeszcze gorzej, napiszę nie to co trzeba i katastrofa gotowa. smiech1

Ktos pisze: W swojej prezentacji nie napisałeś o
sobie ni słowa więcej niż wynikałoby to z twojego
nicka. Uważasz, że tak jest OK?

No właśnie tego nie wiem, ale sądząc po prezentacjach stałych bywalców wychodzi na to, że tak właśnie jest. Chyba, że coś przegapiłem i jest tu miejsce gdzie stali bywalcy napisali o sobie coś więcej niżby to wynikało z ich nicków. Sądząc jednak po Twoim wcześniejszym apelu anonimowość jest tu ogólnie praktykowana. Pomijam fakt, że między sobą znacie się zapewne jak łyse koniska.

Jeśli jednak "starzy" nie muszą a nowi żeby tu egzystować wręcz przeciwnie - nie ma sprawy, rzeknij tylko słowo (co chcesz wiedzieć) a będzie uzdrowiona dusza moja... rad13

Pozdrowionka przesyłam

Z.



ODPOWIEDZ